Mbulesa e shtratit me çarçafë të pajisur me frymëmarrje me brez elastik, xhep të thellë të montuar - Mbrojtës dysheku i papërshkueshëm nga uji pa vinyl

透气的床单垫床盖与弹力带,安装深口袋-乙烯基免费防水床垫保护器特色图像BOB棋牌登录链接
 • 透气床单垫床套与弹力带,装有深口袋-乙烯基无防水床垫保护器BOB棋牌登录链接
 • 透气床单垫床套与弹力带,装有深口袋-乙烯基无防水床垫保护器BOB棋牌登录链接
 • 透气床单垫床套与弹力带,装有深口袋-乙烯基无防水床垫保护器BOB棋牌登录链接
 • 透气床单垫床套与弹力带,装有深口袋-乙烯基无防水床垫保护器BOB棋牌登录链接

Përshkrim i shkurtër:


Detajet产品

Etiketat product tit

Dtls e产品

带弹性带的透气床单被罩,装有深口袋-无乙烯基防水床垫保护器(5)BOB棋牌登录链接
带弹性带的透气床单被罩-无乙烯基防水床垫保护罩(2)BOB棋牌登录链接
带弹性带透气床单被罩,带深口袋-无乙烯基防水床垫保护罩(3)BOB棋牌登录链接
带弹性带透气床单被罩,带深口袋-无乙烯基防水床垫保护罩(9)BOB棋牌登录链接

Detaje tË shpejta

Lloji Shtresa e shtratit
福马 Mat palosshëm
Produkt Mbrojtja e shtratit
年级 我kualifikuar
Sezoni Gjithe-Sezoni
Hapësira e dhomës 多玛e gjumit,多玛e Fëmijëve,多玛e Kujdesit për Fëmijët
Materiali Poliester Bambu / Poliester
Teknika te thurura
Grupmosha Te rriturit
Vecori 我papërshkueshëm玉治,kundër grimcave kundër pluhurit,我përshkueshëm玉治,kundër baktereve
Perdorni Shtëpi,酒店,酒店
Emri product tit Mbrojtes dysheku
Ngjyre Ngjyra e个性化
Madhesia Madhësia个性化
标志 Prano logon e个人化
Mostra Jepni mostren
Koha mostrës 5 - 7一点儿
Paketimi Qese PVC +纸箱+砰的一声+纸箱
Larje Makine larese
PAGESA 贝宝T / TL C
OEM Pranoje

Mbron kundër alergjenëve, marimangave të pluhurit, baktereve, djersitjes, urinës dhe lëngjeve
Mbrojtësi ynë i dyshekut i ka bërë ato veçanërisht të dobishme për ata me fëmijë, kafshë shtëpiake, alergji, astmë ose mosmbajtjeje。
Marimangat e pluhurit janë问题i vazhdueshëm për百万klientë që vuajnë nga alergjitë e përditshme dhe shkaktarët e astmës。Mbrojtësit tanë të dyshekut parandalojnë kalimin e marimangave të pluhurit përmes sipërfaqes së mbrojtësit, ku ato normalisht do të shumohen dhe defekojnë。公爵reduktuar ekspozimin ndaj grimcave të pluhurit në dyshek, personi që fle mund të kontrollojë më mirë mjedisin e gjumit Duke rezultuar në një reduktim të shkaktuesve të alergjive dhe në përgjithësi cilësi më të mirë të ajrit。Lani periodikisht mbrojtësin e dyshekut me çarçafët tuaj për të hequr marimangat e pluhurit dhe alergjenët e tjerë që qëndrojnë në sipërfaqen e mbrojtësit。Ne sugjerojme larje tremujore每rezultatet我te米拉.Dizajni溢价siperfaqes se保泰松eshte我保泰松,我lemuar她laminuar pa zhurme我膜TPU te papershkueshme nga里头,thith lengjet ndersa lejon qe ajri她nxehtesia te kalojne、杜克e mbajtur shtratin tuaj te fresket她te thate。

BOB棋牌登录链接床垫箱(6)

60℃拉赫特në makinë
姆巴尼formën西多që të përdredhni dhe duroni më shumë se 100 herë larje me makinë。Tharje natyrale。

带弹性带的透气床单被罩,装有深口袋-无乙烯基防水床垫保护器(10)BOB棋牌登录链接

常见问题解答

1.Si mund të garantojmë cilësi?
Gjithmonë një mostër para-prodhimi përpara prodhimit në masë;
Gjithmonë Inspektimi përfundimtar përpara dërgesës;

2.Çfarë mund të blini nga ne?
Pëlhurë e papërshkueshme nga uji, Mbrojtësi i dyshekut i papërshkueshëm nga uji, Mbulesa e dyshekut, Mbrojtësi i jastëkut,

3.Pse duhet të blini nga ne Jo nga furnitorë të tjerë?
Punëtoria jonë e laminuar ka 3 linja laminimi të cilat mund të laminojnë 20,000-30,000 metra në ditë, teknikë të dërguar në Tajvan për trajnim专业。Ndërkohë,法布里卡jonë e qepjes ka 1 makinë松下,40 makina qepëse dhe 20 të ndërthurura

Procesi I prodhimit

生产过程

 • E meparshme:
 • Tjeter:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  Baidu
  map