Këllëf jastëku我prekje akulli Pëlhurë e thurur我dyshek我fibër ftohëse

冰触摸枕套冷却纤维床垫针织面料特色形象BOB棋牌登录链接BOB体育综合下载
  • 冰触枕套冷却纤维床垫针织面料BOB棋牌登录链接BOB体育综合下载
  • 冰触枕套冷却纤维床垫针织面料BOB棋牌登录链接BOB体育综合下载

Përshkrim i shkurtër:

Pëlhura我ndjenjë të ftohtë adopton材料fibër të avancuar我ndjenjë të ftohtë, i cili mund të ndjehet i freskët我një prekje。Është një prekje e pëlhurës së“teknologjisë së zezë”我ndjenjë të menjëhershme të ftohtë që做të prodhojë 1°C~2°C。Fibra e bërë nga Fibra e ftohtë është më efektive se pëlhura e zakonshme dhe e tjera me fibër poliester dhe pëlhura pambuku, dhe mund të promovojë temperaturën natyrale rregullimin e trupit të njeriut, në mënyrë që lëkura të jetë gjithmonë e thatë dhe e rehatshme。


Detajet产品

Etiketat product tit

机动机动

冷却纤维(4)
冷却纤维(5)
冷却纤维(6)
冷却纤维(7)
冷却纤维(8)

Detaje tË shpejta

Numri模态
Lloji Pëlhurë tik-tak dysheku
Gjeresia 220厘米(gjerësia maksimale 240厘米)
Pesha 350 GSM (e personalizuar nga 300 GSM -600 GSM)
Perberja 50% fibër e ftohtë, 50% poliestër
Ngjyre 如果有意者
Gjatësia/Sasia e rrotullës Rreth 35-50 m për rrotull
MOQ 5亿për dizajn për ngjyrë
Paketa Një qese plastike brenda, një qese thurje jashtë
Koha dërgimit 15-30 ditë pas marrjes së depozitës
库什特pagesës T/T (30%depozitë, balanca e paguar kundrejt kopjes BL)
Certifikimin Okeo Tex 100

常见问题解答

Q1。Si mund të bëj porosinë?
Mund të na kontaktoni me email/WhatsApp për detajet e porosisë tuaj

Q2。蒙德të më dërgoni mostër për referencë?
Po, ne mund t'ju ofrojmë 1 m me gjerësi të plotë falas dhe vlerësojmë që ju mund të përballoni shpenzimet e dorëzimit。

第三季。一个蒙德të përziej模型të ndryshme në një enë?
Po, modele të ndryshme mund të përzihen në një enë, por sasia për secilën nuk duhet të jetë më e vogël se MOQ。

第四季度。Si të zgjidhni problemet e cilësisë pas shitjes?
Bëni foto ose视频të problemeve pasi t'i gjeni, më pas dërgoni tek ne。Nëse fotografia/videoja nuk është e qartë, jemi mirënjohës që mund të dërgoni një copë pëlhure me problem, pasi të konfirmojmë problemet, ne do të zbresim kompensimin nga pagesa。

Procesi I prodhimit


  • E meparshme:
  • Tjeter:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    Baidu
    map